SORUNUZ MU VAR? HEMEN BİZİ ARAYIN: 444 43 58
200 m2 ÜZERİ SİPARİŞİNİZE ANINDA %5 İNDİRİM
UYGUN NAKLİYE FİYATLARI! LÜTFEN BİZİ ARAYIN

Bahçe Mermer Döşeme

Bahçe dekorasyon için bahçe mermer döşeme çeşitleri, bahçenizde seçtiğiniz alana ve istediğiniz renklere göre değişkenlik göstermektedir. Günümüzde çok fazla tercih edilen bir çok doğal taş türü bahçelerinizin duvarları ve bahçe yolları için ayrı birer güzellik oluşturacaktır.

Bahçe mermer döşeme
Bahçe mermer döşeme

Bahçe Mermer  Döşeme ( Havuz ve Bahçe): Naturella Scabas Traverten Dolgulu & Patinato Opus Set, 1,2cm Kalınlığında Fayans döşeme Duvar: Klasik Traverten 5×10 Patlatma Mozaik

Yeşil alan ile en çok uyum gösteren mermer, traverten ve limestone gibi ürünler gönül rahatlığı ile bahçe mimarileriniz için tercih edilebilmektedirler. Özellikle sıcak mevsimlerde çok fazla kullandığımız bahçelerimiz için bahçe mermer döşeme ve bahçe duvar taş modelleri bir çok alternatifi ile görsel olarak içinizi ferahlatacaktır. Yaz-kış bahçeleri için, teraslar ve geniş balkonlar içinde kullanışlı olan bu seçimler için sadece en uygun ürünü seçmeniz yeterli olacaktır. Doğal taş türleri arasında outdoor olarak değerlendirilen mermer ve travertenler hem kaymama özellikleri ile hemde yumuşak yüzeyleri ile en uygun seçim olacaktır.

Bahar ve yaz aylarının bitmesine sayılı günler kalan şu günlerde evlerinizin ve yazlıklarınızın bahçelerinde yep yeni düzenlemeler yapmak istiyorsanız doğal taş türleri en uygun malzemeler olacaktır. Doğal taş türlerinin en büyük avantajlarından biri, istediğiniz renk kombinasyonlarını çok rahat bir şekilde seçebileceksiniz. Buna ek olarak doğal taş türlerinin yüzey yapıları da çeşitlilik göstermektedir. İstediğiniz ölçülere, matlığa ve yüzey alanına sahip bahçe mermer döşeme ve bahçe duvar döşeme çeşitlerinin showroomlarımızdan seçebilir, en kolay şekilde uygulayabilirsiniz.

Bahçe Mermer Döşeme
Mermer Dekorasyon
Zemin Mermer Döşeme, Yürüme Yolları

Teras, kamelya içi, bahçe yolları ve garaj içileri gibi dış alanlarda kullanılabilen bahçe memer döşeme çeşitleri, Türkiye’nin en zengin doğal taş yataklarında sizin için üretilmektedir. Bahçe dekorasyon yapılırken bahçelerinizin eksik gördüğünüz parçalarını tamamlayacak bu uygulamalar, ayrıca sade ve aynı zamanda elegant bir görünümü sağlayacaktır. Pek çok dış mimarın ve peyzaj mimarının tercihi olan bu uygulamalar için en yakın showroomlarımızı ziyaret ederek bahçelerinizdeki sıradanlığı yok edebilirsiniz. Her mevsim şartında kolayca uygulanabilecek bu mermer ve limestone türleri ayrıca her tür yüzey için şekil alabilmektedir. Alanında uzman ustalar ile yapılan döşemelerle en güzel görünüm elde edilmektedir. Bahçe mermer döşemelerin bir diğer avantajı ise, yüzeylerinin sağlamlığı ve kirlenmemesidir. Doğal taş olmaları hasebi ile bahçe mermer döşeme, zor kirlenmekte ve kolayca temizlenebilmektedir. Her türlü hava koşulu için uygun olan bu mermer ve traverten türlerinde uzun yıllar boyunca yıpranma görülmemektedir.

Bahçe Mermer Döşeme
Bahçe Mermer Döşeme, Scabas tumbled, 15×15 dlt4172
Bahçe Zemin Mermer Döşeme, Yürüme Yolları: Klasik Traverten Eskitme Opus set 3 cm kalınlığında

Bahçe mermer döşeme, bahçe duvar döşeme  ve  dış mekan zemin kaplama taşları alternatifleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Günümüzde çok popüler olan mermer kullanımını evinizin her bölgesine yayarak lüks bir görünümü doğallıkla bütünleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen bölgelerden biri olan bahçe dizaynı evlerinizin dış görünümleri için oldukça önemlidir. Afyondaki gelişmiş işleme tesisinde üretilen dünyanın en kaliteli doğal yapı malzemesi olan mermeri evlerinizin bahçeleri ile buluşturuyoruz. En güzel ürünler için web sitemizi incelemenizi, daha kapsamlı bilgi almak için showroomlarımızı ziyaret etmenizi öneririz. Bizimle telefon, mail, iletişim formu ya da WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Mermer çeşitleri için burayı tıklayınız.