Emermer.com Delta Mermer şirketine ait online satış platformudur.

İhracat fazlası ve yüksek metrajlı projeler için üretilmiş olan stok fazlası ürünleri uygun fiyatlarla nihai tüketiciye ulaştırmayı hedefler. Ürünler gönderime hazırdır. Ürün stokları Afyonkarahisar fabrikada tutuluyor olup, istek halinde İstanbul Alemdağ’da yer alan depodan da teslim edilebilir. 
Ürün gruplarımız arasında mermer, traverten, kireçtaşı döşeme, plaka, lavabo ve mozaik yer alır.

Delta Mermer Şirket Profili
Delta, Afyonkarahisar Organize Sanayi’de yer alan ileri teknolojiyle donatılmış fabrikasıyla yaklaşık 20 yıldır doğal taş sektörüne malzeme temini yapmaktadır. Öncelikli müşteri portföyünde yurtiçi ve yurtdışında yer alan depolar ve proje sahipleri yer almaktadır. Tamamı yerli ürün gamı renk ve ürün çeşitliliği bakımından dikkat çekmektedir. Mermer, traverten, kireçtaşı, bazalt, andezit, oniks ürün çeşitliliğini ortaya koyarken, ürünler değişik ölçü ve biçimlerde nihai kullanım için kesilir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Taş Sektöründe Adından Söz Ettiren Firma
Delta, yaklaşık 43 ülkeye yaptığı ihracat ve Türkiye’nin geneline yaydığı bayi sistemiyle sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Trendleri takip eden, ihtiyaçlara cevap veren, saygın referanslarıyla doğal taş temininde öncü bir şirkettir.