SORUNUZ MU VAR? HEMEN BİZİ ARAYIN: 444 43 58
200 m2 ÜZERİ SİPARİŞİNİZE ANINDA %5 İNDİRİM
UYGUN NAKLİYE FİYATLARI! LÜTFEN BİZİ ARAYIN

Beyaz Mermer

Ülkemiz bir doğal taş cenneti olarak tanımlanabilir. Pek çok doğal taş türü ülkemizin mermer yataklarından çıkarılarak dünyanın bir çok noktasına ihraç edilmektedir. Bu kadar zengin bir doğal yapı malzemesi pazarına sahip olan ülkemizde elbette bir çok çeşitte ve renkte mermer ve traverten türü iç ve dış mekan dizaynı için hizmetinize sunulmaktadır. Binlerce yıldır kullanılan mermer ve traverten gibi doğal yapı malzemeleri geçmişte olduğu gibi bugün de beyaz, bej ve krem türleri ile tercih edilmektedirler. Özellikle beyaz mermer en çok tercih edilen mermer türlerinden biridir. Beyaz mermer aslında bir tür ismi olarak değil daha çok pek çok mermer türünün bir tonu olarak sizlere sunulmaktadır.

Afyon Beyaz Mermer
Afyon Beyaz Mermer

Doğal taşlar şüphesiz ki evlerimizin ve yaşam alanlarımızın iç ve dış mekan tasarımları için vazgeçilmez parçalardır. En çok tercih edildikleri alanlar genellikle ıslak zeminler olsa da her türlü zemin ve yüzey için uygun doğal yapı malzemesi bulunmaktadır. En çok kullanılan mermer türü ise beyaz mermerdir.

Yüz yıllardır en çok kullanılan bu doğal güzellik, genellikle zemin döşemesi için tercih edilmektedir. Afyon Calacatta, Afyon Beyaz, Bianco Dolomit, Afyon Şeker gibi daha pek çok tür mermer beyaz mermer kategorisinde değerlendirilen ürünlerdendir. Kusursuz sayılabilecek kadar eşsiz görünüme sahip bu mermer türleri istendiği şekillerde kullanılmaktadırlar.

 

Beyaz Mermer
Beyaz mermer

Beyaz mermerler dayanıklı malzemelerdir. En çok tercih edildikleri bölgeler ise evlerimizin banyo ve mutfak zeminleridir. Su geçirmez yapıları sayesinde ıslak zeminler için uygun malzemelerdir. Pek çok bilindik tarihi eserde de kullanılan bu doğal taş türleri şüphesiz evlerinize elegant ve othantik bir hava oluşturacaktır. Beyaz mermer ayrıca banyo küvetlerinde, tezgahlarında kullanılabilirler, evlerimizde farklı tür eşyalar içinde bir bileşken olarak tercih edilebilirler. Mesela güzel bir kafede kahve masası olarak tercih edildiklerinde çok güzel bir görüntü oluştururlar. Bir çok türü ile farklı seçimler için uygun ortam hazırlayan bu doğal taş türü evlerinizin iç ve dış mekanları için çok uygundur.

Beyaz mermer ülkemizde Afyon’daki mermer ocaklarında büyük bir incelikle üretilerek dünyanın dört bir yanına gönderilmektedir. En güzel örnekleri ile ülkemizde de tercih edilen bu doğal taş türü için mutlaka sitemizde bir tur yapmanızı tavsiye etmekteyiz. İstediğiniz farklı boyut, ebat ve kalınlıklarda işlenebilen Beyaz mermer için en iyi fiyatları vereceğimizden şüpheniz olmasın. Yapay yapı malzemelerine nazaran eşsiz doğal güzellikleri ile beyaz mermer türlerini seçerseniz pişman olmayacağınızı temin ederiz.